Sineklik sistemleri, evlerimizde bulunan açıp kapanma özelliği olan; pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen sistemlerdir.

Sineklik sisteminde kullanılan malzemeler çok önemlidir eğer sağlam ve doğru sineklik malzemeleri kullanılmazsa ömrü kısa olur ve sinekliğiniz işlevsel olarak kullanışlı olmaz. Pileli sineklik eski sineklik sistemlerine göre daha ergonomiktir. Katlanan sineklik yapısıysa diğer sineklik çeşitlerine göre fazla yer kaplamaz ve sineklik tülü rahatlıkla açılıp kapanır. Pileli sineklik sisteminde temizlikse oldukça basittir. İsterseniz ıslak bir bez yardımıyla sineklik tülünü silebilirsiniz isterseniz de 4 vidasını söküp sinekliği suyun altına tutabilirsiniz. Pileli sineklik sistemlerinde istek ve ihtiyaçlara göre farklı ürünlerde vardır.

PİLELİ SİNEKLİK

Plise (Pileli) Sineklik Plise Sineklik tam bir yenilik olup bilhassa balkon kapıları, cam balkon fransız balkon ve dışa açılan kapılar amacıyla uygun bir üründür.

SÜRME SİNEKLİK

Sürme sineklik Raylı düzenin sinekliklere uygulanmasıyla yapılan modeldir.Diğer modellerden farkı bu ray üstünde hareketi sağlar.

İÇE AÇILIR SİNEKLİK

Pencerenizde sineklik açılacak kadar mesafe olmayan yerlerde uygulanır genellikle panjur takılı pencereler, bina boşluk havalandırma pencereleri ve çatı kuşluk pencerelerinde uygulanır.

SABİT SİNEKLİK

Diğer sineklik modellerine nazaran kullanımı biraz farklıdır kedi, köpek vs gibi hayvanların içeri ya da dışarı çıkmasını engeller.

CIRT CIRT SİNEKLİK

Katlanır sineklik sistemlerinde uygulandığı pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif tülüyle çok kolay kullanılabilen, katlanılabilen sineklik.

İçe açılır sineklik, pileli sineklik, sürme sistem sineklik modellerimizden evinize en uygun olanını tercih ederek bu sıcak yaz aylarında evinizde sineklerden böceklerden korunarak rahatça oturun. Bodrum sineklik imalat montaj ve servis hizmeti sunan Efka Yapı hem Bodrum’daki sineklik fiyatları açısından en uygun ve kaliteli malzeme ve işçilik sunmanın yanı sıra sizlere söz verdiği zaman diliminde randevularına sadık kalarak hizmet vermektedir.

Bodrum Sineklik ; Sineklik alüminyum kapı pencere ve pvc kapı modellerine monte edilebilir, yaşam alanlarınızda sivri sinek – kara sinek vb. haşerelerden koruma sağlar; şeffaf, güneşe dayanıklı ve sağlam bir özel plastikten yapılmaktadır. Sineklik ev pencere ve kapılarında, ofis, otel, cafe restaurant, mağaza vb. gibi tüm oturma alanlarında kullanılmaktadır. Menteşeli sineklik, stor sineklik, sürgülü sineklik modellerimizde size uygun olanı seçebilirsiniz.